חיפוש בגוגל

איך מקדמים אתר חנות – ECOMMERCE?

מתכננים להקים חנות אינטרנט ECOMMERCE? הדבר הראשון והעיקרי לעשות הוא, לוודא שהאתר מותאם למנועי החיפוש. מה התהליך כולל וכמה זמן הוא אמור להימשך? המשיכו קריאה כדי לקבל את כל התשובות – קידום חנויות אונליין. מה כולל תהליך התאמת חנות אינטרנט למנועי החיפוש? ובכן, זה כולל לוודא שהמטא נתונים נכונים, שיש מילות מפתח בכל הדפים, ושהאתר כולל מפת אתר. כמו כן, בשנים האחרונות ישנו דגש גדול מאוד על הנושא של גישת האתר לבעלי מוגבלויות. מה עוד חשוב לדעת על קידום חנות אינטרנט? המשיכו לקרוא.

קידום אתרים לחנויות אינטרנט ECOMMERCE

אולי הכי חשוב בימינו, עליכם לוודא שיש לכם נוכחות ברשתות חברתיות. ניתן לעשות זאת על ידי הוספת ווידג'טים של מדיה חברתית לאתר שלכם ועל ידי קיום עמוד פייסבוק פעיל, אבל זה לא נגמר כאן. באופן כללי, מומלץ תמיד לתקשר ולהיות בקשר עם לקוחותיכם, להגיב להם לשאלות, להכריז על החדרת מוצרים חדשים לשוק, הטבות ועוד. אין זמן לכל זה? עדיף יהיה לקבל סיוע מאת חברת קידום אתרים שמפעילה שירות של ניהול דפי מדיות חברתיות לעסקים. דבר חשוב נוסף, עליכם לקדם את האתר שלכם באמצעות Google Adwords או פרסום אחר בתשלום. אתם יכולים גם להשתמש במודעות פייסבוק כדי לקדם את החנות שלכם אם יש לה קהל עוקבים גדול בדף העסקי שלכם.

שיווק בדוא"ל לחנויות E COMMERCE

עליכם להשתמש בשיווק בדוא"ל כדי לתקשר עם הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלכם. זה יכלול שליחת ניוזלטרים עם מבצעים או מוצרים חדשים מדי פעם. כמו כן, מומלץ מאוד להתאים ללקוחות שלכם את ההטבות שהכי יכולות להיות רלוונטיות להם. אם למשל יש לכם לקוח מוצרים מסוג X, שלחו לו הטבות רלוונטיות למוצר זה. בסופו של דבר, ישנן דרכים רבות לקדם אתר חנות ECOMMERCE. הכול תלוי בתקציב שלכם ובמה שאתם רוצים להשיג. אתם יכולים לבחור בין פרסום בתשלום, שיווק בדואר אלקטרוני, שיווק במדיה חברתית, אופטימיזציה למנועי חיפוש, קידום אורגני SEO לחנויות אינטרנט ועוד.

מה הדרך הכי נפוצה לקדם חנויות אינטרנט?

זה מאוד תלי בתחום שמקדמים, אבל במקרים רבים הדרך הנפוצה ביותר לקידום אתר חנות היא באמצעות מדיה חברתית. הסיבה לכך היא, שיש למדיות האלו את טווח ההגעה הרחב ביותר ויש להן פוטנציאל להיראות על ידי מיליוני אנשים תוך פרק זמן קצר. זה גם בחינם לשימוש וקל לניהול, אלא אם אתם מעוניינים במודעות בתשלום במדיות החברתיות. עם זאת, קידום במדיות החברתיות לא מבטיח שתוכלו להמיר צופים ללקוחות, מכיוון שלא כל מי שרואה את הפוסטים שלכם ברשתות החברתיות ילחץ עליהם ויבקר באתר שלכם. לשם כך, צריך HOOK מסוים, איזשהו "פיתיון" שיוכל למשוך את קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. וזו הסיבה העיקרית לכך שחנויות אינטרנט נעזרות בחברות קידום אתרים, כדי לשווק את האתר בצורה הכי נכונה לו. בשורה התחתונה, חנויות מקוונות הן דרך מצוינת להגיע לקהל רחב יותר ולייצר יותר הכנסות. כיום, רוב האנשים מעדיפים לקנות דברים באינטרנט במקום ללכת לחנויות פיזיות. ואם יש ביקוש בתחום שלכם, חשוב לדעת כיצד לשווק את האתר בדרכים הנכונות לו ביותר. בהתאם לתקציב שלכם, חברת קידום אתרים תדע להתאים לכם את תוכנית השיווק הטובה ביותר.
Tags: No tags

2 Responses

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *