WhatsApp Image 2020-01-12 at 12.32.07

לגוון את התוכן בעמוד העסקי – כל אחד יכול

כולם ממליצים לכם לגוון בתוכן שאתם מעלים לעמוד העסקי, אבל אף אחד לא מביא דוגמאות ספציפיות? הכנתי עבורכם רשימה קצרה וקולעת של סוגי תכנים שתוכלו לפרסם בעמוד העסקי ולגרום למעורבות גבוהה בקרב העוקבים.

כתבות איכות וטיפים מעשיים

אחת הדרכים למשוך קהל עוקבים וביניהם גם לידים פוטנציאליים היא לבסס את המוניטין שלכם כאוטוריטה בתחום מסוים. למשל, עורכת דין לענייני עבודה יכולה להעלות פוסט המסביר כיצד לנהוג במקרה של זימון לשימוע או על מה חשוב לשים לב בהסכם עבודה. קבלן שיפוצים יכול להמליץ על דרכים לחסוך עלויות בלי לפגוע באיכות או כיצד לבצע תיקונים קלים באופן עצמאי. אל תחששו, אנשים לא יתחילו לשפץ בעצמם או לייצג את עצמם בבית משפט, אבל הם יראו שלפניהם מומחה או מומחית שיודעים על מה הם מדברים.

via GIPHY

פוסטים של השראה

החיים שלנו עמוסים בשגרה, גם כשאנחנו עוסקים במה שאנחנו אוהבים. לכן, מדי פעם כדאי להביא לעוקבים שלכם בוסט חיובי שיעזור להם להתעודד ולקבל פרופורציות. לא, אני לא אומרת לספר להם סיפורי זוועה עם הפי אנד, להיפך. להראות להם שיש אפשרות להתגבר על האתגר במצבים שונים. לפעמים, בלי לדעת, אנחנו משנים לאנשים את החיים רק באמצעות כמה משפטים. לכו על סיפורים אישיים, סיפורים מהחיים, משפטי השראה של מפורסמות ומפורסמים – אם זה עוזר לכם, זה יעזור גם לאחרים.

תמונות memes

אחד הדברים הגאוניים שהביאו לנו הרשתות החברתיות. לפי ההגדרה הרשמית, meme זה רעיון, התנהגות או סגנון שמופצים על ידי חיקוי בין האנשים בתוך תרבות מסוימת – לרוב עם מטרה כלשהי שקשורה לנושא של אותו meme. אם פעם השתמשנו במשפטי כנף למיניהם, היום memes תפסו את מקומם. כשאתם בוחרים מימ לפרסום אצלכם בעמוד, שימו לב שהוא יהיה מוכר לקהל הרחב ולא נישתי, שהוא לא יהיה פוגעני או מעליב והכי חשוב – שיהיה מצחיק, אחרת זה מפספס את המטרה.

via GIPHY

תיאור מוצרים / שירותים

זה תמיד כיף לקרוא על המנה הכי אהובה במסעדה שלכם, דווקא מכם, או מהלקוחות המרוצים, לקבל פירוט על סוג שירות מסוים שאתם מספקים, או סיפור מאחורי עיצוב מוצר כלשהו שאתם מוכרים בחנות האינטרנטית שלכם. תנו ללקוחות שלכם להציץ אל מאחורי הקלעים של העסק ולהרגיש שותפים.

וידאו

בין אם זה לייב, קטע מההרצאה או סרטון הדרכה מצויר, זה תמיד נחמד וגם מייצר מעורבות. הקפידו על איכות צילום וכתוביות, כי נגישות זו רגישות.

via GIPHY

צילומי מסך

בין אם זה תגובה של לקוח מרוצה או התכתבות בוואטסאפ שממחישה / מסבירה על המוצר / השירות – זה תמיד מעניין. אבל גם אם מדובר בדיאלוג מתוסרט, אנא מכם, שמרו על אותנטיות!

ראיונות עם מומחים

לפרגן לקולגות – זה נהדר! באותה הזדמנות נציין שנהדר גם לפרגן לעובדים. תעלו תמונה, אליה מצורף שאלון קצר עם התשובות, שמאפשר לעוקבים שלכם להכיר את האנשים שאתם עובדים איתם או מולם.

תיאורי מקרה

לקוחות שאתגרו אתכם והפתרונות שמצאתם כדי להיענות לאתגרים אלה, כך גם תציגו את עצמכם כמומחים בתחום וגם תעניקו ערך מוסף לעוקבים.

via GIPHY

מאחורי הקלעים

צילמתם סרטון או תמונות תדמית. תנו לעוקבים לשמוע גם את הסיפור מאחורי הסיפור: פספוסים, סיעור מוחות עד יצירת הראיון, מסקנות שהפקתם וכמובן – טיפים ורעיונות.

גם אם אתם מפרסמים פוסט או שניים בשבוע, רשימה זו תסייע לכם לגוון וגם להתנסות ביצירת תוכן מגוון ומקורי.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *